    SATS MED VÄXELLÅDOR 1:1.44 (27HP-20KW) FÖR SPRIDARE L:800 GJUTJÄRN MED SÄKERHETSSYSTEM
    Produktkod:
    13925
    OEM:
    Skattesats
    22 %
    Pris utan moms:
    Pris med moms:
    Ref:
    6
    LÄGG TILL I KUNDVAGN
    Beskrivning:
    Sats med gjutjärnsväxellådor för en spridare med en längd av 800 mm med ett säkerhetselement.
    Leverantör:
    Polen
    Retur eller byte:
    14 dagar
    Produktvikt:
    17 kg
    Inmatning RPM:
    540 rpm
    Utgång RPM:
    777 rpm
    Garanti:
    6 månader
    Last:
    27 HP (20 kW)
    utgångsaxel:
    2x axel 25mm
    överföringsförhållande:
    Material:
    gjutjärn
    smörjmedel:
    0.75 l smörjmedel för växellådor (EP90)
    Utgångsmoment:
    240 Nm