    0.25KW-SILNIK ELEKTRYCZNY MYT 71 1-4_1320RPM 1FAZA NOGI-B3
    Kod produktu:
    12747
    OEM:
    Stawka podatkowa
    22 %
    Cena bez VAT:
    Cena z VAT:
    Ref:
    4
    DODAJ DO KOSZYKA
    Opis:​
    Krok 1, jak wybrać odpowiedni silnik elektryczny spośród wszystkich wariantów oferowanych na rynku, to najpierw określić, czy potrzebujemy silników elektrycznych jednofazowych (230V) czy silników elektrycznych trójfazowych (400V). Jeśli interesuje nas cięcie drewna, wybieramy silniki elektryczne do pił tarczowych, ale musimy być ostrożni między jednofazowymi silnikami elektrycznymi do pił tarczowych (230V)  a trójfazowymi silnikami elektrycznymi do pił tarczowych (400V).
    - Jednofazowe silniki elektryczne z kołnierzem B3 są klasycznymi silnikami elektrycznymi z nogami, o napięciu 230V.
    Trójfazowe silniki elektryczne z kołnierzem B3 są klasycznymi silnikami elektrycznymi z nogami, o napięciu 400V.
    - Silniki elektryczne do pił tarczowych można również wybierać między jednofazowymi 230V lub trójfazowymi 400V.
    Krok 3 wybieramy pożądaną moc silnika elektrycznego, która w naszej ofercie wynosi od 0.18 kW do 315 kW.
    Dostawca:
    Polska
    model:
    MYT 71 1-4
    Zwrot lub wymiana:
    14 dni
    Obroty:
    1320 rpm
    prąd elektryczny:
    1.97 A
    Obudowa:
    aluminium
    Parametry kondensatora:
    16 μF / 450 V
    napięcie elektryczne:
    230 V
    Waga produktu:
    5.7 kg
    Gwarancja:
    1 rok
    średnica wału:
    14 mm
    moc:
    0.25 kW