Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 60/50-800
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra paplašināšanas spēks (250 bāri): | 4,91 tonnas |
| Cilindra paplašināšanas spēks (180 bāri): | 3,53 tonnas |
| Stienīša iekšējais diametrs: | 60 mm |
| Pistona stieņa diametrs: | 50 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 800 mm |
| Svars: | 20,6 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14442 | 60/50-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14443 | 60/50-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14444 | 60/50-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14445 | 60/50-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14446 | 60/50-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14447 | 60/50-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14448 | 60/50-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14449 | 60/50-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14450 | 60/50-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14451 | 60/50-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14452 | 60/50-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14453 | 60/50-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14454 | 60/50-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14455 | 60/50-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14456 | 60/50-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un tam sekojošā kustībā. Tie darbojas, pamatojoties uz Pasāla likumu, izmantojot spēku, ko rada ierobežotas šķidruma – eļļas – spiediens. Kad hidrauliskā šķidruma spiediens tiek piegādāts vienai cilindra pusei, tas bīda pistonu, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri nodrošina uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienā darbības virzienā strādājošie hidrauliskie cilindri ir izstrādāti, lai nodrošinātu drošu un kontrolētu spēku vienā virzienā – piemēroti pacelšanai, spiešanai, noliekšanai vai pielipšanai, kur smaguma spēks vai ārējā spēka iedarbība atgriež stieni sākotnējā pozīcijā.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un stingra konstrukcija
- Automātiska atsūkšana, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas apkopes izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un pistona vai stieņa diametri
Vienā darbības virzienā strādājošie hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, būvniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu rūpniecībā.





