Új termékek
HIDRAULIKUS HENGER MONO 30/25-100
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Visszavétel vagy csere: | 14 nap |
| Garancia: | 2 év |
| Max. nyomás: | 250 bar |
| Max. sebesség: | 0,5 m/s |
| Henger kinyomó erő (250 bar): | 1,25 tonna |
| Henger kinyomó erő (180 bar): | 0,9 tonna |
| Dugattyú belső átmérője: | 30 mm |
| Dugattyúrúd átmérője: | 25 mm |
| Hidraulikus henger lökete: | 100 mm |
| Súly: | 1,6 kg |
MÉRETEK

| Kód | HYDRAULIKUS HENGER MONO | D (henger lökete) | E |
| mm | |||
| 14403 | 30/25-100 | 100 | 190 → 290 |
| 14404 | 30/25-150 | 150 | 240 → 390 |
| 14405 | 30/25-200 | 200 | 290 → 490 |
| 14406 | 30/25-250 | 250 | 340 → 590 |
| 14407 | 30/25-300 | 300 | 390 → 690 |
| 14408 | 30/25-350 | 350 | 440 → 790 |
| 14409 | 30/25-400 | 400 | 490 → 890 |
| 14410 | 30/25-450 | 450 | 540 → 990 |
| 14411 | 30/25-500 | 500 | 590 → 1090 |
MONO Hidraulikus hengerek
A hidraulikus henger hidraulikus energiát alakít át lineáris erővé és az ebből eredő mozgássá. Működésük Pascal törvényén alapul, és a zárt folyadék – olaj – nyomása által kifejtett erőt használják fel. Amikor a hidraulikus folyadék a henger egyik oldalára kerül, kipréseli a dugattyút, létrehozva így a lineáris mozgást.
MONO hidraulikus hengereink megbízható erőt képviselnek egy irányban.
Az egyműködésű hidraulikus hengerek egy irányban megbízható és szabályozott erő leadására készültek – ideálisak emeléshez, préseléshez, döntéshez vagy szorításhoz, ahol a rúd visszatérése az eredeti helyzetbe gravitáció vagy külső erő hatására történik.
Fő jellemzők:
- Egyszerű és masszív kivitel
- Automatikus visszahúzás külső erő vagy gravitáció segítségével
- Alacsony karbantartási költségek és hosszú élettartam
- Különböző löket hosszúságokban, dugattyú- vagy rúdátmérőkkel elérhető
Az egyműködésű hidraulikus hengereket számos iparágban alkalmazzák, így a mezőgazdaságban, gépészetben, építőiparban, hajóépítésben, energetikában, élelmiszeriparban és gépjárműiparban.





