Új termékek
HIDRAULIKUS HENGER MONO 30/25-450
| MŰSZAKI ADATOK | |
| Visszaküldés vagy csere: | 14 nap |
| Garancia: | 2 év |
| Max. nyomás: | 250 bar |
| Max. sebesség: | 0,5 m/s |
| Henger kinyúlási ereje (250 bar): | 1,25 tonna |
| Henger kinyúlási ereje (180 bar): | 0,9 tonna |
| Dugattyú belső átmérő: | 30 mm |
| Dugattyúrúd átmérő: | 25 mm |
| Hidraulikus henger löket: | 450 mm |
| Súly: | 4,5 kg |
MÉRETEK

| Kód | HIDRAULIKUS HENGER MONO | D (henger löket) | E |
| mm | |||
| 14403 | 30/25-100 | 100 | 190 → 290 |
| 14404 | 30/25-150 | 150 | 240 → 390 |
| 14405 | 30/25-200 | 200 | 290 → 490 |
| 14406 | 30/25-250 | 250 | 340 → 590 |
| 14407 | 30/25-300 | 300 | 390 → 690 |
| 14408 | 30/25-350 | 350 | 440 → 790 |
| 14409 | 30/25-400 | 400 | 490 → 890 |
| 14410 | 30/25-450 | 450 | 540 → -990 |
| 14411 | 30/25-500 | 500 | 590 → 1090 |
MONO hidraulikus hengerek
A hidraulikus henger a hidraulikus energiát lineáris erővé és az abból adódó mozgássá alakítja át. Működésük Pascal törvényén alapul, és a zárt térben lévő folyadék – olaj – nyomásából származó erőt használja fel. Amikor a hidraulikus folyadék az egyik oldalra jut a hengerben, az a dugattyút kinyomja, így hozva létre a lineáris mozgást.
MONO hidraulikus hengereink megbízható erőt képviselnek egy irányban.
Az egyoldalú működésű hidraulikus hengerek úgy vannak tervezve, hogy megbízható és szabályozott erőt biztosítsanak egy irányban – ideálisak emeléshez, sajtoláshoz, billentéshez vagy szorításhoz, ahol a rúd visszatérését gravitáció vagy külső erő biztosítja.
Főbb jellemzők:
- Egyszerű és robusztus szerkezet
- Automatikus visszahúzás külső erő vagy gravitáció segítségével
- Alacsony karbantartási költségek és hosszú élettartam
- Különböző lökethosszúságokban és dugattyú vagy rúd átmérőkkel elérhető
Az egyoldalú hidraulikus hengereket különböző iparágakban használják, többek között a mezőgazdaságban, gépészetben, építőiparban, hajógyártásban, energetikában, élelmiszeriparban és a gépjárműiparban.





