Produits nouveaux
ENSEMBLE DE POMPE HYDRAULIQUE GR.1 + MOTEUR ÉLECTRIQUE 12V 1.6KW = 2.5CC - 6.6LIT
code
11761
OEM:
9990000024766
taux d’imposition
22 %
prix sans TVA
179,51 EUR
prix avec TVA
219,00 EUR
Ref:
16
| Technické údaje | |
| Dodávateľ: | Turecko |
| Výkon motora: | 1.6 kW |
| Prietok čerpadla: | 2.5 cc |
| Prietok agregátu: | 6.6 l/min |
| Max. tlak: | 120 bar |
| Vrátenie alebo výmena: | 14 dní |
| Otáčky: | 2650 rpm |
| Hmotnosť produktu: | 8 kg |
| Napätie: | 12 V |
Popis:
Hydraulická jednotka funguje ako pohon v hydraulickom okruhu. Určená pre rôzne aplikácie, ako sú nízkopodlažné prívesy.








