    OHJAUSSETTI HYDRAULISELLE VOIMANOSTIMELLE DWHI 12000-20000HD
    12V OHJAUSSETTI HYDRAULISILLE VOIMAHYÖDYILLE DWHI 12000-20000HD
    Tuotekoodi:
    13403
    OEM:
    Vanha hinta ALV:n kanssa:
    Verokanta
    22 %
    Alennus:
    Hinta ilman ALV:tä:
    Alennettu tuote
    Viimeisin alhaisin hinta
    Ref:
    4
    LISÄÄ OSTOSKORIIN
    Toimittaja:
    Puola
    Palautus tai vaihto:
    14 päivää
    Tuotteen paino:
    6.45 kg
    Takuu:
    6 kuukautta
    Maks. virtaus:
    100 l/min
    max. paine:
    250 bar