Uued tooted
HÜDROSILINDER MONO 40/30-400
| TEHNILISED ANDMED | |
| Tagastus või vahetus: | 14 päeva |
| Garantii: | 2 aastat |
| Maksimaalne rõhk: | 250 bar |
| Maksimaalne kiirus: | 0,5 m/s |
| Silindri survejõud (250 bar): | 1,77 tonni |
| Silindri survejõud (180 bar): | 1,27 tonni |
| Tõuke siseläbimõõt: | 40 mm |
| Tõukevarre läbimõõt: | 30 mm |
| Hüdrosilindri tõuge: | 400 mm |
| Kaal: | 5,8 kg |
MÕÕTMED

| Kood | HÜDROSILINDER MONO | D (silindri tõuge) | E |
| mm | |||
| 14412 | 40/30-100 | 100 | 200 → 300 |
| 14413 | 40/30-150 | 150 | 250 → 400 |
| 14414 | 40/30-200 | 200 | 300 → 500 |
| 14415 | 40/30-250 | 250 | 350 → 600 |
| 14416 | 40/30-300 | 300 | 400 → 700 |
| 14417 | 40/30-350 | 350 | 450 → 800 |
| 14418 | 40/30-400 | 400 | 500 → 900 |
| 14419 | 40/30-450 | 450 | 550 → 1000 |
| 14420 | 40/30-500 | 500 | 600 → 1050 |
| 14421 | 40/30-550 | 550 | 650 → 1200 |
| 14422 | 40/30-600 | 600 | 700 → 1300 |
| 14423 | 40/30-700 | 700 | 800 → 1500 |
| 14424 | 40/30-800 | 800 | 900 → 1700 |
| 14425 | 40/30-900 | 900 | 1000 → 1900 |
| 14426 | 40/30-1000 | 1000 | 1100 → 2100 |
Hüdrosilindrid MONO
Hüdrosilinder muudab hüdroenergia lineaalseks jõuks ja sellest tulenevaks liikumiseks. Need töötavad Pascali seaduse alusel ning kasutavad rõhu all oleva piiratud vedeliku – õli – poolt tekitatud jõudu. Kui hüdraulvedelik pumbatakse silindri ühele poolele, surub see kolvi, tekitades lineaalse liikumise.
Meie MONO hüdrosilindrid esindavad usaldusväärset jõudu ühes suunas.
Ühesuunalised hüdrosilindrid on mõeldud usaldusväärseks ja kontrollitud jõu pakkumiseks ühes suunas – ideaalsed tõstmiseks, pressimiseks, kallutamiseks või pigistamiseks, kus gravitatsioon või väline jõud tagastab varre algasendisse.
Põhijooned:
- Lihtne ja vastupidav konstruktsioon
- Automaatne tagasivenitus välimise jõu või gravitatsiooni abil
- Madalad hoolduskulud ja pikk kasutusiga
- Saadaval erinevate tõuke pikkuste ning kolvi või varre läbimõõtudega
Ühesuunalisi hüdrosilindreid kasutatakse erinevates tööstusharudes, sealhulgas põllumajanduses, masinatööstuses, ehituses, merendus-, energia-, toiduainetööstuses ja autotööstuses.





